1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia do wysyłki przez Sprzedawcę jest każdorazowo prezentowany na podstronie danego Produktu i liczony jest od momentu zaakceptowania plików przez system lub dział graficzny, tj. dostarczenia firmie Melexpo poprawnie przygotowanego do druku pliku graficznego (początek biegu terminu dostawy): a) uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy – w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą b) zawarcia Umowy Sprzedaży – w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem. Na łączny termin oczekiwania na otrzymanie przez Klienta Produktu (termin dostawy) składa się czas przygotowania. Zamówienia do wysyłki przez Sprzedawcę oraz czas doręczania Produktu przez Zamówienia złożone przez Klientów. Czas doręczenia to min. 48 h.

2. Czy mogę otrzymać fakturę z odroczonym terminem płatności?

Oczywiście jest to możliwe pod warunkiem, że dany podmiot gospodarczy figuruje w naszej bazie i wykonał u nas co najmniej 3 zamówienia, a odstęp czasu od ostatniego zamówienia nie był dłuższy niż 6 miesięcy. Jedynym odstępstwem od tej zasady są jednostki budżetowe (jednostki organizacyjne sektora finansów publicznych), w przypadku takich podmiotów gospodarczych termin płatności jest ustalany indywidualnie.

3. Gdzie znajduje się siedziba główna firmy?

Znajdujemy się na ulicy Szamotulskiej 6, 

64-514 Pamiątkowo (woj. wielkopolskie).

4. Czy mogę wysłać moje zamówienie bezpośrednio za granicę?

Oczywiście, w tym celu należy skonsultować się z opiekunem Klienta.

5. W jaki sposób przygotować projekt graficzny?

Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania plików graficznych znajdują się przy każdym z produktów w zakładce „JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI”.

6. Czy mogę Państwu zlecić przygotowanie projektu graficznego?

Istnieje taka możliwość, wówczas cena jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości. Należy pamiętać, iż nie jesteśmy studiem graficznym (nie dysponujemy bazą grafik) i projekty przygotowujemy z gotowych elementów otrzymanych od klientów. Pliki muszą mieć odpowiednią rozdzielczość i być zapisane w odpowiednim formacie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać po indywidualnym kontakcie z opiekunem Klienta.

7. Możliwości kontaktu z nami?

Kontakt możliwy jest na kilka sposobów: 

Telefon: +48 789 733 299 

E-mail: office@melexpo.eu 

8. Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaakceptowania plików przez system sprawdzający pliki graficzne lub dział graficzny i wynosi  2-4 dni roboczych. Dodatkowo do tego czasu doliczyć należy 48h na doręczenie przesyłki do klienta. Oczywiście część zamówień realizowanych jest wcześniej, jednak średni czas realizacji zamówienia do 4 dni roboczych.

9. Czy czas realizacji zamówienia jest czasem, w którym produkt zostanie dostarczony już do mnie?

Nie, czas realizacji zamówienia to czas od momentu zaakceptowania pliku graficznego potrzebnego do realizacji zamówienia do momentu wysyłki zamówienia do klienta.

10. W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

kontakt telefoniczny: + 48 789 733 299

kontakt mailowy: office@melexpo.eu

11. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście w sobotę lub w niedzielę?

Tak. Możliwość odbioru zamówienia osobiście w dni wolne od pracy jest możliwe w szczególnych przypadkach, po wcześniejszym umówieniu spotkania z opiekunem Klienta.