Rama podświetlana LED naścienna

Rama podświetlana naścienna
  • wydruk jednostronny samba
  • oświetlenie LED
  • akcesoria montażowe ( ilość w zależności od wymiaru)
  • profile w standardzie są anodowane i występują w kolorze srebrnym

+48 789 733 299

Gdzie znajdzie zastosowanie

  • Możliwość podświetlenia ramy tekstylnej, pozwala na lepsze podkreślenie głębi obrazu, grafiki. 
  • Stosowanie tego typu rozwiązań sprawia , że reklama  zwraca uwagę , staje się dodatkowym źródłem oświetlenia.
  • Ramy tekstylne podświetlane często spotykamy  w galeriach handlowych , sklepach odzieżowych, obuwniczych. 
  • Klienci często wybierają ramy tekstylne z podświetleniem led tworząc własne stoisko targowe na eventach, wystawach czy konferencjach. 

Rama podświetlana LED naścienna – skuteczna reklama

Rama podświetlana LED naścienna to doskonałe rozwiązanie dla firm i instytucji, które chcą wyróżnić swoje materiały reklamowe i informacyjne. Dzięki jednostronnemu wydrukowi samba i równomiernemu oświetleniu LED każda Twoja grafika zyska na wyrazistości i estetyce. Anodowane profile w kolorze srebrnym oraz wysokiej jakości akcesoria montażowe gwarantują trwałość i elegancki wygląd przez cały czas użytkowania sprzętu, więc nie musisz martwić się o szybkie zużycie czy łatwe uszkodzenia.

Tego typu ramy są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale też estetyczne, dlatego idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza handlowe i biurowe, recepcje, sklepy, hole czy korytarze. Z rozwiązań korzysta coraz więcej firm, zwłaszcza w dużych miastach o bogatej infrastrukturze, gdzie rynek targowy i wystawienniczy jest bardzo rozwinięty, jak choćby Poznań, bo to szansa na łatwe i efektowne przestawianie swojej swoje oferty oraz skuteczne przyciąganie uwagi dużej ilości klientów jednocześnie.

Uniwersalne rozwiązanie — rama podwieszana podświetlana

Rama podwieszana podświetlana to propozycja dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoich odbiorców innowacyjnymi formami prezentacji. Tego typu ramy, montowane bezpośrednio na ścianach za pomocą odpowiednich profili, są idealne do przestrzeni, gdzie brakuje miejsca na tradycyjne, stojące ekspozycje. W miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona, ale potrzeba ekspozycji duża, podświetlana rama sprawdzi się rewelacyjnie.

Dzięki technologii podświetlenia LED oferuje nie tylko doskonałą widoczność, ale również oszczędność energii. Uniwersalność tego typu rozwiązań sprawia, że są one idealnym wyborem zarówno dla dużych korporacji, jak i dla indywidualnych użytkowników. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów i kształtów każda rama podświetlana LED naścienna, czy rama podwieszana podświetlana może być dopasowana do specyficznych potrzeb i rozmaitych stylów aranżacji wnętrz. Dlatego znajdziesz ją nie tylko w komercyjnych przestrzeniach, ale również w roli dekoracyjnych elementów w domach i mieszkaniach.